Hoppa till huvudmenyn Hoppa till innehåll
Porträtt av Martin Gepertz

Martin Gepertz

Vice VD och Administrativ chef 021-39 70 44 martin.gepertz@mimer.nu
Porträtt av Maria Eberhardsson

Maria Eberhardsson

Kommunikationschef 021-39 70 11 070-465 70 11 maria.eberhardsson@mimer.nu
Porträtt Jenny Jakobsson

Jenny Jakobsson

HR-chef 021-39 70 63 HR- och kvalitetsavdelningen
Porträtt Anette Jansson

Anette Jansson

Kundcenterchef 021-39 70 78 anette.jansson@mimer.nu

Administrativa avdelningen

Porträttbild Anne Sofie Bohman

Anne Sofie Bohman

Ekonomichef 021-39 71 12 annesofie.bohman@mimer.nu
Porträttbild Thomas Harry

Thomas Harry

IT-chef 021-39 70 41 thomas.harry@mimer.nu
Porträtt på Josef Elawad

Josef Elawad

Inköpschef 021-39 70 17 josef.elawad@mimer.nu
Porträtt Malin Lampa

Malin Lampa

Utvecklingschef 021-39 72 12 malin.lampa@mimer.nu

Bygg- och projektavdelningen

porträtt Henrik Sjölund

Henrik Sjölund

Bygg- och projektchef 021-39 70 36 henrik.sjolund@mimer.nu
Porträtt Magnus Gyllenstolpe

Magnus Gyllenstolpe

Projektchef befintliga fastigheter 021-39 70 46 magnus.gyllenstolpe@mimer.nu

Avdelningen för förvaltningsservice

Porträtt Thomas Ljungh

Thomas Ljungh

Chef Förvaltningsservice 021-39 73 58 thomas.ljungh@mimer.nu
Porträtt Andreas Larsen

Andreas Larsen

Driftchef 021-39 90 03 andreas.larsen@mimer.nu
Porträtt Mathias Olsson

Mathias Olsson

Fastighetsservicechef 021-39 04 60 mathias.olsson@mimer.nu

Förvaltningsavdelningen

Porträtt av Gustav Hanstad

Gustav Hanstad

Förvaltningschef 021-39 72 49 gustav.hanstad@mimer.nu
Porträtt Helen Sundin

Helen Sundin

Bosocial chef 021-39 71 22 helen.sundin@mimer.nu
Porträtt Gunilla Pennanen

Gunilla Pennanen

Miljö- och studentchef 021-39 72 16 gunilla.pennanen@mimer.nu
Porträtt Per Ekström

Per Ekström

Fastighetschef 021-39 72 63 per.ekstrom@mimer.nu

Distriktschefer

Porträtt Annelie Hedman

Annelie Hedman

Distriktschef väst 021-39 71 14 annelie.hedman@mimer.nu
Porträtt på Mats Hedlund

Mats Hedlund

Distriktschef mitt 021-39 71 46 mats.hedlund@mimer.nu
Porträtt Sarah Norström

Sarah Norström

Distriktschef norr 021-39 00 63 sarah.norstrom@mimer.nu
Porträtt Katarina Sahlander

Katarina Sahlander

Distriktschef öst 021-39 71 95 katarina.sahlander@mimer.nu